Pendant

The Symbol : MZ162
The Availability Of : Mało
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24h
Shipping price : 6
Odbiór osobisty:
0
Mail Poland-registered letter:
6
Mail-registered priority, Europe:
17
UPS-Europe:
65
Stones:
Agate
Color:
Blue
Oxidized:
Strong
Sex:
male
Price : 250.00
-38%
Old price : 400.00
The Amount Of (opak ):
Telephone order: 531747963
Share :
Krzyż nadaje się do noszenia zarówno na szyi jak i do wkomponowania w wystrój wnętrza. Produkt oksydowany, sprawia, że biżuteria nie śniedzieje i nie wymaga czyszczenia/ nie brudzi skóry. Biżuteria antyalergiczna - skóra nigdy nie będzie podrażniona lub zaczerwieniona.

Info1

Turkus pomaga kierować swoim przeznaczeniem, ochrania przed złem i zwiększa bogactwo, połóż kamień przy komputerze - zneutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne. Pozytywnie wpływa na serce, gardło, płuca. Pomaga w problemie jąkania. "Ręka nosząca turkus nigdy nie zbiednieje".

Info2

Biżuteria z metaloplastyki wykonana jest ręcznie, przez doświadczonego projektanta korzystając z jego autorskiej metody.Wyrób wykonany jest z miedzi pokrytej srebrem. Zarówno miedź jak i srebro posiadają próbę (999). Wysokość próby biżuteria zawdzięcza m.in. specjalnym procesom rafinacyjnym wykonywanym przez naszą firmę. Wysoka czystość i najwyższej jakości surowiec sprawia że produkt jest antyalergiczny. Dodając do tego kunszt wykonania oraz odporność wyrobu na warunki zewnętrzne i upływ czasu, nasza biżuteria staje się elementem, który przysłuży się państwu na długie lata. Po zakupie istnieje możliwość udostępnienia wyniku badania potwierdzającego czystość użytych materiałów.

Info4

Jeśli nie wiesz jak nosić nasze wisiory z metaloplastyki to zajrzyj do naszego bloga gdzie znajduje się poradnik o tym jakie elementy pasują do wyrobów Eremit.
There is currently no comments or ratings for this product.
Comments and feedback can add only logged in Customers.
                                   

Promotions

News

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault