Pomysł na prezent

I oto nadszedł, jeden z uwielbianych przez wszystkich miesiąc - Grudzień, a wraz z nim pierwsze mrozy i śnieg. Czego chcieć więcej, gdy za oknem biały puch a my zasiadamy akurat do wigilijnego stołu. Kolędy, choinka, zapach pieczonych ciast... Zapalone świece i stół udekorowany tak pięknie a potem życzenia i opłatek. Wreszcie można zasiąść do stołu i spróbować potraw. Wszystkich! Może jeszcze dokładkę? W końcu w święta się nie tyje. No, to teraz czas na prezenty! Zaraz, a kolędy? Na prezent trzeba sobie zasłużyć. Dobrze, jedna starczy. I oto nadszedł ten długo wyczekiwany moment. Eleganckie pudełeczko, z pięknie zawiązaną kokardą. Już za chwile zostanie otwarte. Uśmiech na twarzy, a w głowie niepewność. Kokardka powoli się rozwiązuje, a oczom ukazują się...

/skarpety

/krem przeciwzmarszczkowy

/wełniane kapcie

/suszarka

Coś Ci to przypomina? 

No tak, wszystko się przyda. Skarpet nigdy dość, zmarszczek też lepiej nie mieć niż mieć, wełniane kapcie - w zimowe wieczory idealne a suszarka... Oczywiście, każdy prezent cieszy, jednak czy w głębi duszy, każdy z Nas nie marzy o wyjątkowym podarku, który doda Nam uroku? Czy uśmiech na twarzy nie będzie szerszy jeśli w tym roku zaskoczy Cię upominek w postaci biżuterii? Rodzai jest mnóstwo - od tych wykonanych z rzemyka czy tworzywa sztucznego po srebrne lub złote. A może preferujesz rękodzieło? Biżuteria z kamieniami naturalnymi jest bardzo modna w tym sezonie. Każdy ma swoje preferencje. To Ty najlepiej znasz swoich bliskich. Pamiętaj, że każdy upominek świadczy o miłości do Ciebie. To piękny gest, dlatego warto podziękować, nawet za coś, co nie do końca Ci odpowiada.

My, z okazji świąt Bożego Narodzenia mamy dla Ciebie specjalną okazję i czas zwrotu towarów zakupionych po 10 grudnia 2016 r. wydłużamy aż do 30 grudnia 2016! Miło mieć możliwość wymiany lub zwrotu w razie wyboru np. złego rozmiaru. Pamiętaj, że na wszelkie pytania udzielamy odpowiedzi w ciągu 24h! Zapraszamy!

Pamiętaj! To od Ciebie zależy jak zakończy się Twój wieczór wigilijny. 

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie