Skup, Rafinacja, Ag 999,9

www.eurosilver.lubin.pl

 

Nasza firma czynnie działa w branży metali szlachetnych - nie tylko w handlu biżuterią. Zajmujemy się szeroko pojętym skupem metali szlachetnych (głównie srebro, złoto, platyna i inne) każdej próby i w każdej postaci m.in: 

- srebrne styki

- stara biżuteria ze srebra lub złota

- biżuteria z platyny

- srebrne zastawy i sztućce

- klisze rentgenowskie

- lut srebra

- związki srebra (azotan srebra, bromek srebra, chlorek srebra, siarczan srebra itp.)

- związki platyny (chloroplatynian itp.)

- elementy elektroniczne: tranzystory, procesory, pamięci, karty rozszerzeń

- srebro i złoto inwestycyjne w postaci monet lub sztabek

- drut platynowy z termopary

- sztabki srebrne lub złote, monety srebrne lub zlote

 

W naszej ofercie jest również sprzedaż granulatu srebra próby 999,9 w każdej ilości. Zapewniamy bardzo wysoką czystość granulatu. Zawartość innych pierwiastków nie przekracza 100 p.p.m. (cząsteczki na milion). Najczystsze srebro jest idealną rzeczą na inwestycję w przyszłość. Zgodnie z notowaniami giełdy londyńskiej w roku 2017, srebro ma bardzo niską cenę. Z tego względu nastał idealny moment na to aby kupić duże ilości i poczekać aż cena wzrośnie. Czyste srebro zawsze będzie w cenie. Granulat srebra jest również bezpieczną inwestycją. W razie potrzeby można dokonać sprzedaży u dowolnego jubilera bądź u nas. Do zakupionego towaru otrzymają państwo dokument potwierdzający czystość (za dopłatą).

Oferujemy sprzedaż w cenie giełdy londyńskiej przy większym zakupie granulatu srebra.

 

 

Srebrny granulat - próbka ag 9999. Zdjęcie wykonane w świetle dziennym. W rzeczywistości granulat srebra wygląda o wiele lepiej
Granulat srebra - próbka Ag 99,99%. Zdjęcie wykonane w świetle dziennym. W rzeczywistości granulat srebra wygląda o wiele lepiej


Wykonujemy również rafinację srebra do postaci granulatu próby (999,9) w cenie 120zł netto od kilograma wsadu 

 

Zapraszamy pod adres: www.eurosilver.lubin.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty skupu oraz innych usług.

Jeśli istnieje podejrzenie, że przedmioty które są w państwa posiadaniu wykonano z metali szlachetnych to zachęcamy do kontaktu z nami. Zapraszamy do naszych oddziałów we Wrocławiu lub w Lubinie na dolnym śląsku. Płacimy gotówką od ręki - nie dopiero po przetopieniu jak to robi większość firm w naszej branży. Bardziej nietypowe przedmioty możemy przed zakupem poddać szczegółowej analizie chemicznej bądź spektrometrycznej na życzenie klienta. Analizę wykonujemy w naszym laboratorium.

 

Możliwe formy skupu.

Klient przyjeżdża do naszego oddziału osobiście z przedmiotem, który planuje sprzedać. Na miejscu wykonujemy wstępną analizę zawartości metali szlachetnych oraz wycenę. Po akceptacji klienta wypłacamy gotówkę.

Klient przekazuje nam materiały na odległość za pośrednictwem poczty bądź dowolnej firmy kurierskiej. Po analizie i wycenie przekazujemy pieniądze w sposób wskazany przez klienta.

w 9 na 10 przypadków wystarczy nam wstępna analiza do określenia wartości kupowanych przedmiotów zawierających srebro, złoto bądź platynę. W pozostałych przypadkach w grę wchodzi wykonanie dokładnej analizy w naszym laboratorium. W tej sytuacji pobieramy od klienta niewielką próbkę (od kilku do kilkunastu gram). Czas trwania analizy zamyka się w kilku dniach roboczych i wykonujemy ją bezpłatnie, jeśli klient zechce nam później sprzedać analizowany materiał.

 

szczegółowy cennik skupu znajduje się poniżej:

http://www.eurosilver.lubin.pl/cennik-metale.html

http://www.eurosilver.lubin.pl/cennik-pozostale.html

 

Uwaga! Ceny skupu są ściśle powiązane z aktualnym kursem giełdy londyńskiej i mogą się znacznie różnić nawet w ciągu jednego tygodnia. 

Tu nas znajdziesz oddziały firmy Megasilver. Serdecznie Zapraszamy!

 

Objazdowa 73
Jastrzębia 4/58
54-513 Wrocław
59-300 Lubin
Dzielnica: Żerniki
Osiedle: Przylesie
Tel: 504 739 097
Tel: 535 105 143
Tel: 791 113 025
Dowiedz się jak dojechać do naszej hurtowni srebra, złota i metaloplastyki we Wrocławiu. Sprawdź osobiście naszą ofertę obejrzyj ekspozycję srebrnych łańcuszków w hurcie i detalu Dowiedz się jak dojechać do naszego oddziału w Lubinie. Tutaj odbierzesz osobiście zamówione produkty oraz omówisz kwestie współpracy z firmą Megasilver odnośnie skupu metali szlachetnych, zakupu granulatu srebra itd.
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie