Bliźnięta

Bliźnięta


Zodiakalne bliźnięta

 

Czas Bliźniąt przypada od 21 maja do 21 czerwca. Znak ten powiązany jest z planetą Merkury.

Bliźnięta są aktywne i niezmiernie czują potrzebę poznania. Cechuje je komunikatywność i chęć dzielenia się wiedzą. Jest ona obszerna, choć często bywa płytka lub ogólnikowa. Duża ilość zainteresowań bliźniąt sprawia, że nie starcza im czasu na dokładne zapoznanie się ze wszystkimi informacjami związanymi z tymi tematami. Nie przeszkadza im to w prowadzeniu ciekawych rozmów (również plotek J).

 

Istnieje kilka rodzajów kamieni naturalnych, którymi bliźnięta powinny się zainteresować. Proszę rozglądać się za agatem, tygrysim okiem lub kwarcem górskim. Nawet bursztyn powiązany jest z bliźniętami. Kamienie te powinny na co dzień towarzyszyć osobom z pod znaku bliźniąt. Mogą to być surowe bądź obrobione kamienie w formie biżuterii. Agat jest bardzo powszechny w naszym kraju. Łatwo go znaleźć na Pogórzu Kaczawskim, tu u nas na Dolnym Śląsku. Miłośników agatu odsyłam również na Małopolskę.

 

Bransoleta z Agatem dla zodiakalnych bliźniątWisior z Agatem dla zodiakalnych bliźniąt

 

Powyżej nasza propozycja biżuterii dla zodiakalnych bliźniąt. Agat świetnie się prezentuje na tle ręcznie robionych elementów z miedzi. Kolory pasków są żywe i wpasują się niemal do każdej kreacji. Miłośnicy kamieni naturalnych z pewnością docenią kunszt wykonania i fakt, że wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Niżej przykład ciekawego pomysłu na wkomponowanie różowego agatu w krzyż z metaloplastyki. Serdecznie polecamy J.

 

image

 

Inne kamienie sprzyjające: akwamaryn, obsydian, tygrysie oko, bursztyn, kwarc i krzyształ górski.

 

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie