Srebro dla mężczyzn - grube srebrne łańcuchy - popularne i mniej

Grube srebrne łańcuchy - popularne i mniej znane wzory.

Oferta sklepu MegaSilver zawiera pokaźną ilość ciężkich, męskich bransolet i łańcuszków. Wiele wzorów jest dostępne od ręki. Ta część naszej oferty skierowana jest do mężczyzn, którzy w szczególności upodobali sobie biżuterię pokaźnej wielkości. Mamy na myśli wyroby o wadze minimum 100 gram (w przypadku bransoletek - minimum 50 gram). Taka biżuteria robi wrażenie wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie, by przyznać mi rację. 

 

Po prawej stronie widoczna jest najgrubsza srebrna pancerka płaska w towarzystwie małej pancerki o wadze 3 gramy

 

 

 

Jeśli i ty lubisz robić wrażenie na innych to nasze łańcuchy są dla ciebie idealne.

 

wybór jest duży. Zacznijmy od najbardziej powszechnego wzoru - Pancerki, widocznej między innymi na powyższym zdjęciu. Istnieje kilka typowych odmian produkowanych masowo. zdecydowanie najpopularniejsza jest Pancerka diamentowana. elementy łańcucha przypominają eliptycznego graniastosłupa z charakterystycznie ściętymi kantami. U nas najczęściej znajdą państwo włoską (PD IT) lub polską (PD) odmianę. różnią się grubością. włoska wersja posiada chudszy splot i bardziej spłaszczony. Przez to na pierwszy rzut oka wydaje się cięższa niż jej polska odpowiedniczka. 

 

Pancerka diamentowana typu polskiego.
Bransoletka Pancerka typu włoskiego PD IT. Waga około 80 gram.

 

 

Powyższe przykłady są zdecydowanie najpopularniejsze. W naszym katalogu w kategorii pancerek (str. 14 - 18) znajdą państwo więcej wzorów z tej kategorii np. ten:

 

Pancerka - X-pancer - unikatowy męski łańcuch wykonany w całości ze srebra próby 925 - dostępny od ręki lub na zamówienie

 

Figaro diamentowane. właściwie to Pancerka której jeden z elementów cyklicznie przybiera inną długość i kształt. najczęściej w proporcji 3 : 1. Nie koniecznie musi to być w konwencji pancerki. przykłady figaro z naszego oferty:

 

Zdjęcie przedstawia męski łańcuch figaro. Pełny (niedmuchany), w całości wykonany ze srebra 0,925. Kliknij w obrazek i zamów już dziś !
Zdjęcie przedstawia męską bransoletę figaro. Pełna (niedmuchana), w całości wykonana ze srebra 0,925. Kliknij w obrazek i zamów już dziś !

 

 

Ankier diamentowany ( AD IT).zaokrąglony, dość gruby splot wykonany w płaszczyźnie przypominającej elipsę. Jest to męska wersja klasycznej i wyjątkowo popularnej ankierki ( A lub AK ). Wzór ten również charakteryzują ścięte kanty

 

Ankier diamentowany - Ciężki męski łańcuch. Waga powyżej 100 gram. Rób wrażenie na każdym kroku. Zamów już dziś !

 

Garibaldi to zdecydowanie najbardziej elegancki wzór na tej liście. wykonany z ciekawie ułożonych, gęsto upakowanych okrągłych części. podobnie do włoskiej pancerki, nie co mniejsza grubość pozwala osiągnąć większe gabaryty przy stosunkowo niewielkiej wadze.

 

Piękny i elegancki łańcuch. Wzór - Garibaldi. Idealny na codzień jak i na specjalne okazję.

 

Splot królewski, bizantyjski. ze względu na wagę, splot królewski miał się z początku nie znaleźć na tej liście. Nasz egzemplarz nie przekracza 50 gram. Mimo to zasługuje na chwilę uwagi. Poniżej zaprezentowano nasz splot bizantyjski; klasyczny oraz w mocno oksydowany. oksyda nie zaniża jakości srebra. intensywna czerń to tylko ozdobne pokrycie srebrnego splotu. Warstwa oksydy wykazuje sporą trwałość i nie musimy martwić się że zacznie się ścierać po pewnym czasie. Bizantina jest skomplikowanym splotem, dość trudnym do wykonania. Wykończenie łańcucha wymaga ręcznej ingerencji od twórcy. Z tego powodu łańcuszki te są dość rzadko spotykane.

 

Splot bizantyjski oksydowany - Głęboka czerń świetnie współgra z naturalną srebrną barwą zewnętrznej obwoluty łańcucha. W połączeniu z efektownym wzornictwem daje świetny materiał na prezent dla każdego Pana - Łańcuch w całości wykonany ze srebra 925

Klasyczny splot bizantyna w całości wykonany ze srebra próby 925. Nieoksydowany w klasycznej formie. Opcja obowiązkowa dla sympatyków masywnych męskich łańcuszków

 

W podobnej konwencji prezentują się wzory, które w naszym katalogu opisane są symboliką ETR. Przykład poniżej:

 

Łańcuszek z rodziny splotów królewskich. Materiał wykonania - srebro 92,5% - biżuteria dla panów

 

Jeśli nie lubisz aż tak masywnej biżuterii, to zainteresuje Cię wzór Rombo. Jest to ciekawa alternatywa dla klasycznej pancerki. Wzór dość popularny często wybierany na prezent przez kobiety. Największy okaz w naszym asortymencie waży trochę ponad 30 gram. Tak się składa, że w chwili pisania artykułu została ostatnia sztuka. Nie czekaj i kliknij w zdjęcie poniżej aby dokonać zakupów w kolejnych krokach :). Symbol katalogowy RD 140. Inne rodzaje łańcuszków typu rombo dla porónania umieściliśmy w katalogu MegaSilver na stronie 23.

 

Rombo - łańcuszek srebrny 925 o wadze 30 gram. Gabaryty optymalne ( nie za duży, nie za mały :) )

 

Jeśli chcesz szybko znaleźć największe łańcuchy i bransolety dostępne od ręki, możesz dowolnie przeszukiwać wybrane kategorie posortowane po cenie od najwyższej, bądź skorzystać z poniższych skrótów/linków:


- Pancerka

- Ankier

- Garibaldi

- Figaro

- Splot Królewski (bizantyjski)

- Rombo

 

 

ARTYKUŁ ZAWIERA ZDJĘCIA PODLINKOWANE DO WIDOCZNYCH PRODUKTÓW. JEŚLI PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY ( zerowa dostępność), ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE LUB E-MAIL. MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE SPOZA ASORTYMENTU SKLEPOWEGO NA ŁAŃCUCH I BRANSOLETĘ W DOWOLNEJ DŁUGOŚCI. WYPRODUKUJEMY GO SPECJALNIE DLA CIEBIE. PRZY ZAMÓWIENIU KOMPLETU OTRZYMASZ RABAT NA BRANSOLETĘ. SZCZEGÓŁY POD NR 531-747-963 lub email: ni.megasilver@wp.pl - PODAJ W E-MAILU SYMBOL GRUBEGO ŁAŃCUCHA LUB BRANSOLETY, PREFEROWANĄ DŁUGOŚĆ. PO WSTĘPNEJ WYCENIE WARUNKIEM REALIZACJI ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO JEST WPŁACENIE ZALICZKI, KTÓREJ WYSOKOŚĆ OKREŚLIMY W WYCENIE.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie