Blog

Witamy w sklepie internetowym MEGASILVER jesteśmy zachwyceni, że zechcieli państwo nas odwiedzić i obejrzeć nasz asortyment. W tej chwili możemy zaoferować piękną biżuterię z metaloplastyki. Moglibyśmy tu o niej pisać wiele lecz najlepiej będzie jeśli państwo sami przejrzą zakładkę "kategorie". Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie. Oprócz nietypowych i naprawdę unikalnych wyrobów rękodzielniczych nasz asortyment składa się na biżuterię wykonaną w całości ze srebra próby 925. W szczególności zachęcamy do zakupów w kategorii Srebrne bransolety i łańcuszki. Możemy pochwalić się sporą ilością tego typu wyrobów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy powiedzieć, że wagi naszych produktów mieszczą się w zakresie od kilku do kilkuset gram i wszystko staje się jasne. Posiadamy konkurencyjne ceny w obrocie srebrnego granulatu i jako jedni z nielicznych sprzedajemy ten półprodukt na gramy - możesz zamówić dowolną ilość srebrnego granulatu z możliwością wyselekcjonowania na konkretną średnicę kulek. Więcej informacji w kategorii Granulat srebra - Ag 999,9

Już na starcie proponujemy skorzystać z naszych rabatów. Wystarczy tylko zarejestrować się lub  zapisać do naszego NEWSLETTER'a a otrzymacie państwo 3% zniżki na cały asortyment. Nie zapominamy o stałych klientach dlatego zaglądaj do nas regularnie i składaj zamówienia a otrzymasz kod rabatowy na kolejne zakupy ( nawet 10%).

Sklep cały czas się rozwija tak więc będziemy na bieżąco wprowadzać nowe przedmioty i poprawiać opisy i parametry w już istniejących aukcjach. Będę wdzięczny jeśli poinformują nas państwo o jakichkolwiek błędach na które państwo natraficie w trakcie przeglądania wyrobów. Również proszę śmiało informować nas o brakach w opisach lub, gdy zdjęcia danego przedmiotu są niewystarczające. Postaramy się wszystko zmienić na lepsze, bo w końcu życie polega na samodoskonaleniu.

 

Dotychczas udało nam się napisać kilka artykułów w blogu. Mamy nadzieję, że ułatwią państwu w odnalezieniu się w świecie biżuterii i metali szlachetnych oraz pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru przy zakupie np. prezentu.

Pozdrawiam i zachęcam do regularnego zaglądania na stronę www.megasilver.pl

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie