Jaki rozmiar pierścionka wybrać?

JAKI ROZMIAR PIERŚCIONKA WYBRAĆ?


Pierścionki to idealne dodatki na każdą okazję. Możesz je ubierać absolutnie do wszystkiego, bez zastanawiania się czy „aby na pewno pasują”. To od Ciebie zależy, czy ubierzesz kilka mniejszych pierścionków, czy jeden większy, zwracający uwagę. Jak się okazuje, największym wyzwaniem  jest nie dobór pierścionka do stylizacji a ich kupno. Być może większość z Was rezygnuje z zakupu tego dodatku w sklepach internetowych ze strachu przed złym wyborem. Za małego pierścionka nie zdejmiemy a za duży będzie się ześlizgiwał. Noszenie ich nie powinno utrudniać Ci normalnego funkcjonowania i sprawiać uczucia dyskomfortu. I nawet jeżeli nie zdążyłaś pomalować paznokci możesz poczuć, że Twoje dłonie są piękne. A my Ci w tym pomożemy ;)

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miarkę, która zmierzy Twój obwód palca i dopasuje rozmiar pierścionka. Wystarczy, że wydrukujesz a następnie wytniesz ją według wzoru. Postępuj zgodnie z instrukcją na rysunku.

 

PDF Document

 

image

 

Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania miarki wystarczy, że przygotujesz kawałek nitki/ wstążki/paska papieru itp. Następnie przełóż wzdłuż obwodu palca i zmierz. Szerokość obwodu jest dopasowana do rozmiaru pierścionka. Sprawdź w tabeli poniżej.

Rozmiar możesz sprawdzić również po zmierzeniu średnicy posiadanego już pierścionka. 

UWAGA! Pamiętaj, że rozmiar palca może różnić się w zależności od pór roku, pogody czy pory dnia.


image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie