wisior z bursztynem

The Symbol : MZ348
The Availability Of : Mało
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24h
Shipping price : 6.5
Odbiór osobisty:
0
Mail Poland-registered letter:
6.5
Mail-registered priority, Europe:
17
UPS-Europe:
65
Stones:
Stained glass
Color:
Blue, Green, Multicolor, Purple
Oxidized:
Light
Sex:
female
Price : 120.00
The Amount Of (opak ):
Telephone order: 531747963
Share :

Produkt oksydowany, sprawia, że biżuteria nie śniedzieje i nie wymaga czyszczenia/ nie brudzi skóry. Biżuteria antyalergiczna - skóra nigdy nie będzie podrażniona lub zaczerwieniona.

Info1

Szkło witrażowe to materiał, który w przeciwieństwie do zwykłego szkła jest bardzo wytrzymały. Nie pęka w wyniku nagłych uderzeń a powierzchnia nie jest wrażliwa na zarysowania. Różnorodne kolory uzyskiwane są już w procesie produkcyjnym. Szkło zachowuje naturalną barwę bez użycia farb. Oznacza to, że wyroby z naszym szkłem witrażowym nawet po latach użytkowania nie stracą swojej barwy. Materiały szklane nie są wrażliwe na niekorzystne warunki atmosferyczne więc nie musimy martwić się, że po pewnym czasie dotknie je korozja. Warto zwrócić uwagę na nieregularne kształty szkła witrażowego. Jest to unikalny walor naszej biżuterii. Uzyskanie ich wymaga sporych umiejętności, które posiada nasz projektant. Szkło witrażowe obrobione jest posrebrzaną i oksydowaną miedzią najwyższej próby – 999. Zastosowanie oksydy nie powoduje reakcji uczuleniowej organizmu i chroni miedź oraz srebro przed śniedzieniem. Neutralna barwa posrebrzanej miedzi świetnie współgra z żywą kolorystyką szkieł witrażowych z naszych kolekcji. Połączenie miedzi ze szkłem wykonano solidnie. Nie polega na zwyczajnym klejeniu łączonych elementów. Zapewnia to bezstresowe korzystanie przez lata. Każdy element został wykonany ręcznie z pasją i zaangażowaniem. Kupując wyrób z pod znaku Eremit, masz świadomość, że jest to rzecz jedyna w swoim rodzaju, w którą stworzenie ktoś włożył serce. Niewykluczone, że kolejne pokolenia będą cieszyć się pięknem naszego rękodzieła.

Info2

Biżuteria z metaloplastyki wykonana jest ręcznie, przez doświadczonego projektanta korzystając z jego autorskiej metody.Wyrób wykonany jest z miedzi pokrytej srebrem. Zarówno miedź jak i srebro posiadają próbę (999). Wysokość próby biżuteria zawdzięcza m.in. specjalnym procesom rafinacyjnym wykonywanym przez naszą firmę. Wysoka czystość i najwyższej jakości surowiec sprawia że produkt jest antyalergiczny. Dodając do tego kunszt wykonania oraz odporność wyrobu na warunki zewnętrzne i upływ czasu, nasza biżuteria staje się elementem, który przysłuży się państwu na długie lata. Po zakupie istnieje możliwość udostępnienia wyniku badania potwierdzającego czystość użytych materiałów.

Info4

Jeśli nie wiesz jak nosić nasze wisiory z metaloplastyki to zajrzyj do naszego bloga gdzie znajduje się poradnik o tym jakie elementy pasują do wyrobów Eremit.
There is currently no comments or ratings for this product.
Comments and feedback can add only logged in Customers.
                                   

Promotions

News

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.



Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault